Red Dots na černém
IMG_0468.jpg

Narození miminka patří k těm nejkrásnějším okamžikům našeho života. Zapamatujte si díky newborn fotografiím jak malinkaté miminko bylo, jak si dávalo ručičku pod hlavičku, jaké srandovní či důležité “obličeje” dělalo…

 

Miminka fotíme v ateliéru, který je pro focení uzpůsoben – vždy je dostatečně vytopen a samotné miminko fotíme permanentními světly. Pro focení máme k dispozici krásné rekvizity a vkusné doplňky.

 

Ideální věk pro focení novorozenců a miminek je maximálně do 11 dnů od porodu, kdy miminka nejvíce spí – fotí se ve spánku. Obecně platí, že čím dříve, tím lépe. Tento krátký časový úsek od porodu je opravdu velmi důležitý. Miminka bývají hodně spavá a dá se s nimi dobře manipulovat, aniž by se vzbudila. Nechají se schoulit do podobných poloh, jako když byla u maminky v bříšku. Samozřejmostí je i v rámci jednoho focení i několik fotek se sourozenci, s rodiči a podobně.

 

Ideální je se na focení objednat ještě před porodem – zarezervujte si termín a počítejte s časem 1–3 hodiny.

 

CO S SEBOU?
Miminko by mělo být nakrmené, ideálně těsně před spinkáním či v době, kdy většinou spinká, přebalené..
Sebou potom dostek plenek, dudlík, v případě UM dostatečnou zásobu, oblíbená hračka, oblečení, fotografie ultrazvuku, symbolika (pokud je partner např.hokejista tak puk apod.) 
Rodiče pak stejné či podobné oblečení – jednobarevné, případně sladěné s outfitem miminka..

BALÍČEK OBSAHUJE:

 

5 ks profi upravených fotografií (elektronicky)


Asistentka u fotografování


Parkování zdarma přímo u ateliéru


Káva nebo čaj, voda je samozřejmostí


Každá další fotografie: 350 Kč

1 699 Kč

NEWBORN