BOUDOIR focení – krásné a vkusné fotografie žen s profesionální modelingovou fotografkou a vizážistkou*
Udělejte si radost, objevte své smyslné já…

Nemusíte být modelka ani nemusíte mít zkušenosti s focením. Nezáleží jakou  máte postavu. Styl Boudoir je určen pro ty, co chtějí mít na památku krásné, něžné a tajemné fotografie v luxusním prostředí.

Boudoir fotografie jsou nádherné, decentní a především smyslné fotografie, které zachytí krásu ženy jakékoliv postavy a věku. Zachytíme Vaši krásu pro partnera, pro Vaše potěšení či jako novou zkušenost.

Boudoir není focení modelek. Jde o zachycení krásy pravé ženy, krásy fyzické i duševní. Nemusíte mít ideální postavu, nemusíte umět pózovat ani se líčit. Od toho jsme tu my, fotografka a vizážistka*. Postaráme se, abyste na fotografiích vypadala úžasně, přitom to stále budete Vy.
*U variant 5 a 10 fotografií je vizážistka v ceně focení, u menší varianty 3 ks fotografií si ji můžete doobjednat při rezervaci termínu. 

Příjemné prostředí, úžasná fotografka se zkušenostmi z modelingu, spousta času jen pro Vás. Stud opadne během pár minut, nejde o strojené focení, jedná se o zachycení krásy ženy, o její výraz, rysy, sny.

CO S SEBOU? :
pěkné spodní prádlo, košilka, župánek, podpatky, šaty, pyžamko apod.. Vše, v čem se cítíte dobře, příjemně a nenuceně 🙂